Aktivne temeAktivne teme  Ispiši listu članova forumaLista članova  KalendarKalendar  Pretraži forumTraži  UupoomoćUupoomoć
  RegistracijaRegistracija  LoginLogin
Ostalo
 Gradište Forum : SLIKE : Ostalo
Ikona poruka Tema: Vicevi Odgovori Pošalji novu temu
GRADIŠTE FORUM
Autor Poruka
Buban
Gazda foruma
Gazda foruma
Avatar

Pristupio/la: 25.Siječanj.2003
Online Status: Offline
Poruke: 604
Citiram Buban Odgovorbullet Tema: Vicevi
    Poslan: 19.Rujan.2010 u 12:47
Haso: Mujo, šta misliš, šta je gore, neznanje ili nezainteresiranost?
 Mujo: Ne znam i ne zanima me!
 
 
 
Uhvati Mujo zlatnu ribicu. Kaže mu ribica: - Mujo, pusti me, i ispunit ću ti jednu želju!
- Jok, ne dolazi u obzir, idemo odmah kod zlatara!
 
 
znateli sta je bog rekao kad je pravio crnce:"ova mi tura malo izgorila"
 
 
 Kako bi se grad Opatija zvao da je u Hercegovini?
Marlboro!!!

 
Pas je stvarno čovjekov najbolji prijatelj. Ako ne vjerujete pokušajte sljedeći eksperiment:

Stavite psa i ženu u gepek automobila i ostavite ih zaključane jedan sat.

Kada otvorite gepek - tko će vam se iskreno obradovati
 
 
Na svjetskom prvenstvu u bacanju čekića u dalj uvjerljivo pobjedio Crnogorac,bacio duplo dalje od drugoplasiranog.Pitaju ga za televiziju:"Možete li nam reći koja je tajna vašeg uspjeha?" Govori Crnogorac: "ALAT DALJE OD MENE!"
 
 
 
patroliraju dva policajca kad jedan će ti izvini moram da pišam.Kad je završio vraća se upišan na jednoj strani i psuje: U pičku materinu opet sam uhvatio za pendrek
 
 
Nakon teške nesreće dođe žena u bolnicu posjetiti muža.
 Pita žena na recepciji:- U kojoj mi je sobi muž?Gospođa na recepciji joj odgovara:- U 127, 128 i 129.‌
 
Bili Bosanac i Amerikanac na gradilistu, i Bosanac sa 3 kata vice dole Amerikancu, de baci sajlu, ovaj kaze what, de baci sajlu, ovaj kaze what, Bosanac vikne do you speak english?, Amerikanac kaze yes, a Bosanac ce PA DE BACI SAJLU...:)))
IP IP Logged
Buban
Gazda foruma
Gazda foruma
Avatar

Pristupio/la: 25.Siječanj.2003
Online Status: Offline
Poruke: 604
Citiram Buban Odgovorbullet Poslan: 22.Rujan.2010 u 14:42
>> U nekom građevinskom poduzeću
>>
>> Gleda Mujo platni spisak i komentira:
>> Ibro 1.000 eura, Meho 1.200 eura, Haso 1.500 eura i sve tako redom, a na
>> kraju se izbezumi pa vikne:
>> A vidi ovaj Saldo, jebo mater, 35.000 eura
IP IP Logged
Buban
Gazda foruma
Gazda foruma
Avatar

Pristupio/la: 25.Siječanj.2003
Online Status: Offline
Poruke: 604
Citiram Buban Odgovorbullet Poslan: 28.Rujan.2010 u 14:06

Fatine lekcije za sretan brak.
* *
1. Moj Mujo je jako pažljiv. Triput sedmično me vodi na burek. Ja ga napravim i ispečem, a on mi kaže: "Hajd', izađi bona iz kujne i pojedi i ti malo."
* *
2. Popodne nikad ne spavamo zajedno. On spava sam na kauču u dnevnom, a ja brišem prašinu i perem suđe.
* *
3. Svakog mjeseca, čim dobije platu, kupuje mi poklone. Uvijek dobijem deterdžent za suđe,

da se ne mučim i perem na suho i WC sanitar da ne moram da trljam kadu i pločice samo sa četkom i vodom Zato svaki dan kažem sebi: "Bona, Fato, koje si ti sreće. Pa, đe nađe ovakvog čovjeka?"
* *
4. Rođena sam u novembru, pa mi Mujo za svaki rođendan pokloni četri metra drva i onda gleda kako uživam u poklonu dok ga unosim u podrum. Dok uživamo kraj vatre u peći, ja odmah pomenem da bih za Novu godinu voljela dobiti na poklon dvije tone uglja.
Iako kipti od bijesa, uvijek se suzdrži pa me ne odalami, al' kaže: "Tek si jedan poklon otvorila, a već misliš na drugi." Al' takve smo mi žene, šta se tu može.
* *
5. On me kao dobar muž tjera da držim dijetu kako bi dobro izgledala. Stavio je ključ na frižider, a ako napravim batake za ručak, on pojede sve, a meni, duša moja, ostavi samo krumpir. Kad mu kažem: "Mujo, pa nisu nam djeca na dijeti, ostavi im bar jedan batak", on mi odgovara: "Jesu, cure su, moraju biti mršave." Takav je moj Mujo, pravi moderni domaćin, koji vodi računa da mu žena i ćerke uvijek budu vitke.
* *
6. Kad šetamo robnom kućom, izgledamo kao zaljubljeni par jer me on drži za ruku. Lijepo mi je zavrne da ne mogu ništa da pipam.
* *
7. On neće das ja mučim, pa me svake noći istjera iz spavaće sobe da ne bih morala slušati njegovo hrkanje.
* *
8. Što jes'-jes', ne da mi da sama radim po kući. Uvijek natjera mene i moju majku da zajedno radimo.
* *
9. Nikad se ne kupa bez mene. Jednom mjesečno fino me zamoli da mu ugrijem vodu, naspem u kadu i da mu istrljam leđa. Uvijek plače ako ga šampon ujede za oči, al' šamar mi lupi samo ako ga baš jako peče. Ako budem dobra i ne ujede ga nikako za oči, onda me pusti da se okupam u istoj vodi kad on izađe iz kade...srce moje najveće.
IP IP Logged
Odgovori Pošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Skok na forum
Ti ne možeš poslati nove teme u ovom forumu
Ti ne možeš odgovoriti na teme u ovom forumu
Ti ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu
Ti ne možeš editirati svoje poruke u ovom forumu
Ti ne možeš kreirati ankete u ovom forumu
Ti ne možeš glasati u anketama u ovom forumu


Gradište.com

Čekajući da se učita stranica, potrošili ste 0.125 sekundi(a).