AŠ DABRO pobjednik turnira

OBJAVLJENO: 15.7.2003.          PREGLEDA: 2229       KOMENTARA: 2

U prvoj polufinalonoj utakmici ekipa Krokodila s Bosuta pobjedila je rezultatom 2:0 Konobu Mustang. Strijelci su bili Vidačković i Grebenar sredinom drugog poluvremena. U drugoj neizvjesnijoj polufinalnoj utakmici AŠ Dabro je pobjedio Elekto Čop ekipu rezultatom 3:2 premda su gubili sa 2:0.

U nedjelju 13.7.2003. g. odigrale su se finalne utakmice za 1. i 3. mjesto po dosta lošim uvjetima - teren je bio sklizak od kiše. U utakmici za 3. mjesto Elektro Čop iz Cerne pobijedio je Konobu Mustang sa 3:2 i za to dobio 1400 kn.

Finalna utakmica bila je zanimljivija i neizvjesnija, mada se ne bi dalo pretpostaviti na osnovu konačnog rezultata 7:3. Nakon početnog opipavanja snaga u kojem su oba tima pokazali podjednaku igru AŠ Dabro dolazi u vodstvo sa 1:0 nakon čega se igra Krokodila pomalo raspada. Ubrzo postižu još 2 gola i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 3:0. U drugom poluvremenu Krokodili napadaju i pred zadnjih 5 minuta uspjevaju izjednačiti na 3:3 no tada primaju 4 gola. Pobjednicima je pripalo 3500 kuna a drugoplasiranoj ekipi 2100 kuna. Posebno trebamo istaknuti 3. pogodak AŠ Dabro koji je u maniraima najhladnokrvnijih snajperista sa Grbavice postigao Igor K. Iako nije proglašen najboljim igračem turnira zasigurno je bio najljepši igrač turnira i šire.

Za ekipu pobjednika AŠ Dabro su nastupali: Blažević M, Pejić, Dabro T., Validžić T, Klobučar I., Pavličić T, Galović I i II, Bušić, Bijelić P.(G.K.)

Pretraži :

Nemate podršku za flash!

Temperatura u selu:

Slučajne slike  odaberi :

Moraš biti registriran da bi upisivao komentare ! Link za registraciju.