Nogomet – Pikado – Svinjokolje-ADSL


OBJAVLJENO: 24.11.2005.          PREGLEDA: 8082       KOMENTARA: 61


Svinjokolje
Bolest svinja i ljudi Trihinela evidentirena je kod dva uzorka svinja, stoga oprez ! Ne žalite 36.6 kuna za pregled. Ova opaka i podmukla bolest, larvi koje vam se uvuku u meso do kraja živora i grickaju vas, neko vrijeme imala je gotovo epidemiološke razmjere. Zadnjih 5-6 godina stanje se smirilo ali eto, opet se pojavila.
Pikado
U sali Natali održano je državno prvenstvo u Pikadu 19. i 20. 11. Ne znamo tko je pobjednik, nema slika, čekamo parapazzija Đoksu da pošalje slike. Okupilo se dosta stotinjak uzvanika iz čitave države i još toliko gostiju iz Gradišta i okolice. Zanimljiva je formula nekih od domaćih igraća iz sela – 5 piva i onda lagano održavanje 1 pivo po satu da ruka ostane istovremeno gipka i precizna a trema na 0.
ADSL

Nepravedno dugo, mjesto koje prema nekim izvještajima ima najviše Internet korisnika po glavi stanovnika dobilo je ADSL priključak Internetu. ADSL je način spajanja na Internet puno većom od modemske (i do 40 puta) ili ISDN-a. Na žalost T-COM i dalje odugovlači sa priključenjem Wireless kluba Gradište na koji je spojen veliki broj mještana. Postavljeno je nekoliko kamera a kako će izgledati na web-u možete vidjeti na slici ispod. Za sada sliku mogu vidjeti oni koji su spojeni u lokalnu GRwireless mrežu. Kada se dobije ADSL imati će te slike Gradišta sa osvježavanjem svaki minut (ili pola) na naslovnici, umjesto onih sa graničnog prijelaza. Biti će iznenađenja a sve će to medijski popratiti i jedna naša TV kuća !

Napadi na Đilinatora
Nakon što su Mirka Gregić i Đila odlučili odmjeriti snage na ekonomiji - Didoviča hala,i nakon nezapamčene borbe Davida i Golijata, davljenja u kanalu pozvana je policija. Dvojica policajaca bila su premalo da savladala korpulentnog Đilu te su zvali pojačanje. Svih 6 policajaca je izgrizeno. Utvrđena količina alkohola je preko 3 promila što je u granici dozvoljenog za naše krajeve. Policija se do daljnjeg ne približava Gradištu, Đila je još jednom pokazao da se Gradištanci boje samo poreza i prireza. Svih 6 policajaca je na bolovanju.

Nogomet
Puleni Slavonca zadnje kolo gostovali su u Babinoj Gredi i vratili su se poraženi 3:1. Ekipa je došla brojčano oslabljena, samo sa 13 igrača tako da je morao igrati Laki i Mumme. Bijelić je demonstrativno napustio utakmicu nakon 1. poluvremena dok je Olujić utakmicu promataro sa tribina. Svoje razloge ovakim odlukama dati će na konferenciji za tisak na Dudarovim Kupkama nakon svinjokolja.
Srđo je po običaju kada se ide u gostovanje našao opravdani razlog – morao je klati. Prvo poluvrijeme završilo je 0:0 a onda je ušao ozlijeđeni prvotimac koji nije mogao zaigrati 1. poluvrijeme. Naime i naprezime Anđelko ima specijalne Nike kopačke koju nose samo probrani igrači te nije našao krampone. Takvi posebni kramponi koštaju 28 kuna pa je uprava zamolila Pevec da naruče veću količinu iz Kine. Anđelko je morao igrati u teško posuđenim kopačkama od Dubravca i pružio je očajnu partiju te stoga možemo zaključiti da su slabe igre, prelazak u Babinu Gredu za prikolicu bataljušaka i nepostizanje golova posljedica loših kopački. Dubravac se vratio u Gradište iz Babine Grede a isto bi se moglo dogoditi i sa Mikulićem.
Mikulić je nagovorio par svojih igrača iz Babine Grede da srede Merdžana a isti je prošao loše. Stoga se pitamo nisu li Mikulić i Dubravac Babogretske krtice i da li će uslijediti noćni šleper bateljušaka na relaciji Babina Greda-Štitar-Republika Šlajs-Gradište!??

Tablica 2 ŽNL - jesenski dio

 

  Uta+=-G+G-GDBodBod/utak
1MLADOST-C151221471631382,53
2H.-SOKOL15924412912291,93
3SLAVONAC-G15753281612261,73
4VRBANJA15735413011241,6
5BORAC-K-D1573522202241,6
6BORAC-R157352527-2241,6
7SLAVONIJA-S1565431256231,53
8SLOGA-Š1564529218221,47
9RAŠK1571731265221,47
10SLOGA-NM1571729290221,47
11ŠOKADIJA-BG155461730-13191,27
12BORINCI-J1553734313181,2
13JADRAN-G1553732293181,2
14SRIJEMAC-S154292933-414,93
15POSAVAC152491737-2010,67
16SLOGA-R1511132175-544,27

<%response.Write sad%>Lista strijelaca
1IVANČIĆ DRAGAN9
2ZOVKIĆ IVAN6
3TROGRLIĆ SRĐAN3
4AĐAMIĆ MARINKO, MERDŽAN Z.2
5BIJELIĆ, GODANJ, STOJANOVIĆ, FILIPOVIĆ, TOMIĆ1


Pretraži :

 

Nemate podršku za flash!

Temperatura u selu:

Slučajne slike  odaberi :

Moraš biti registriran da bi upisivao komentare ! Link za registraciju.

Ispis komentara:

1.TREBA NEŠTO NOVO STAVITI NA STRANICU GRADIŠTA A NE 100 GODINA ISTO

20.3.2006. 22:11:09 Komentar poslao: KORISNIK NETA


2.dosadno...

8.2.2006. 1:43:54 Komentar poslao: asd


3.Neznalce zacepi gubicu

4.2.2006. 10:55:07 Komentar poslao: dwjdwdjdjjdkdjkajdkjdkasdjaksdjksadjskdjskdjaskdjs


4.Kelava đubre jedno da li si dobio sina ili žensko ?

1.2.2006. Komentar poslao: Ceranaka


5.Glorija najljepša si

28.1.2006. Komentar poslao: Istina


6.a sta kopic s tom malom nikolinom bio?

25.1.2006. Komentar poslao: netko ko ne zna


7.Đila sunce ti drago poljubim!

20.1.2006. Komentar poslao: Gregić


8.Jao Đila sine što ti oko krvavo!

11.1.2006. Komentar poslao: Uio


9.Kopicu, opet te sjebala mala Nikolina? zalosno...

11.1.2006. Komentar poslao: netko ko zna


10.kako to mislis sta se s njime dogada?pa bas ja ok

10.1.2006. Komentar poslao: ok


11.Tko se to iz gradiške mase brine za Kopića!

9.1.2006. Komentar poslao: zabrinuti


12.kopicu sta se s tobom dogada?!!

8.1.2006. Komentar poslao: netko iz mase


13.Ma taj "Slavonac" moze i do 1.zupanijske i prvog mjesta u njoj

4.1.2006. Komentar poslao: djn


14.nije vazno jel devil ili debil vazno je da je dobro rekao/rekla i da je u pravu...

27.12.2005. Komentar poslao: !!!!!!!!


15.kukuk

25.12.2005. Komentar poslao: uku


16.izgleda da sam ja malo zaostao;koji se to kreteni danas tuku za cure i to još za Juliju Martinović???E pa stvarno ste zaostali!!!tješim se kad vas vidim....

24.12.2005. Komentar poslao: lisičak


17.pa da meni svedno si ti devil ili debil :)

21.12.2005. Komentar poslao: grga markica


18.Devil, Debil isti vrag, nisi normalan svakako

21.12.2005. Komentar poslao: aaa


19.Ajde cuti chlosharcino jedna ofucana DEBILU :)

20.12.2005. Komentar poslao: grga markica


20.Za nepismene piše se blue DEVIL,a ne DEBIL,DEBILČINO JEDNA!!!!!!!!!!!

20.12.2005. Komentar poslao: !!


21.Nije, ispalo mu 500€, ali mu se mrsko sageti. Đok se nije nalizao. On gleda garanciju na pivu.

19.12.2005. Komentar poslao: Visoki napon


22.Da li to Kelava povraća na slici?

19.12.2005. Komentar poslao: Cuger


23.Treba počistiti i ispred svoga svinjca, štale.

16.12.2005. Komentar poslao: Đubretar


24.BLUE DEVIL JE U PRAVU!!!!!!!!!!!!svaka ti cast..neka svatko prvo pocisti ispred svog praga...

15.12.2005. Komentar poslao: m


25.Ej kad sam išo iz Babine grede, pale gaće a curice glede...

15.12.2005. Komentar poslao: Baća


26.Srećko, treba ukinuti smrtnu kaznu za prasce lakše od 18 kg.

14.12.2005. Komentar poslao: Aktivist


27.Gradiski brijaci ;)

13.12.2005. Komentar poslao: znanac


28.a šta ćeš,nisu u stanju upecat curu svojih godina pa se onda lože međusobno zbog djeteta,

12.12.2005. Komentar poslao: Pubertet malo kasni


29.e ljudi jeste vidjeli 2 mulca(adjmica&pavu guzlica)potukli se zbog JULIJE MARTINOVIC.nisu normalni

12.12.2005. Komentar poslao: nije bitno


30.skoro na WWW.gradiste.com live web camere iz centra dijamanta i ambulante!

12.12.2005. Komentar poslao: Grwireless


31.A šta oš, slika obarina, svinjkokolja ili što drugo ?

12.12.2005. Komentar poslao: Disi bio 91.?


32.Svaka cast,ovo je stranica od gradista ali stranica je postala dosadna,malo otidjite za nas koji smo izvan domovine malo i van gradista kao prije sto ste odlazili i trazili vijesti.Hvala pozdrav

12.12.2005. Komentar poslao: zalosni :-(


33.Koja Martina?

12.12.2005. Komentar poslao: Kueščn


34.BLUE DEBIL JE U PRAVU

11.12.2005. Komentar poslao: pravica


35.A DA OSTAVITE MALO MARTINU NA MIRU,ŠTA KAŽETE NA TO??ŠTA VAS BRIGA ŠTA JE VIDIJELA U NJEMU,AKO NJOJ ODGOVARA ONDA JOJ ODGOVARA,ŠTA VAM ONA TOLIKO SMETA??NEK CURA ŽIVI SVOJ ŽIVOT A VI NEZABADAJTE SVOJ NOS TAMO GDJE MU NIJE MIJESTO

11.12.2005. Komentar poslao: BLUE DEVIL


36.Uvijek se ponadam da će osvanuti ponešto novoga na stranici.... Ali samo se ponadam. POSTALI STE PREDOSADNI!!!!!

10.12.2005. Komentar poslao: Susjed


37.Pitaju se mnogi Što si vidjela u Rešiću ?

9.12.2005. Komentar poslao: Tuširao sam se s njim


38.e kopiču, kopiču šta je Martina vidjela u tebi?

7.12.2005. Komentar poslao: ????????????


39.đila jesi opak.pozdrav curi

5.12.2005. Komentar poslao: ***dečko***


40.joj MEDO kako to da pravis party...a ja nisam tu!! Planiraj jednu party kad ja dodem...joj cula sam da ce ti mama i tata doci u nedelju kod mene...*hehe*

2.12.2005. Komentar poslao: **cura**


41.*~*U nOcI DoK lAmPa GoRi,LaGaNo MuZiKa RaZlAmA sRcE. jEr NaS KiLoMeTrI dJeLi OcI sU pUnE jAdA i BoLi A lUdO sRcE sAmO tEbE vOlI.*~*

2.12.2005. Komentar poslao: **cura**


42.SUBOTA 3. 12 2005 TECHNO PARTY GORE KOD MARINA

2.12.2005. Komentar poslao: MEDO


43.nema nas boljih;SELO ZVANO SAPUNICA!HOOLLIVUD NAM NIJE RAVAN

1.12.2005. Komentar poslao: GRADISTANKA


44.Macho bar ti vrijedis 10 iljada

1.12.2005. Komentar poslao: St Šiškovci


45.jel ima sta novo u nasem malom mistu**

30.11.2005. Komentar poslao: nily


46.šoco ispravak netočnog navoda. napisao si da nas na wirelessu ima puno, to je laž! istina je da nas ima na stotine hiljada...

30.11.2005. Komentar poslao: mali macho


47.Onda bježi sa nje!

30.11.2005. Komentar poslao: Krkan


48.DAJ OVA STRANICA POSTAJE MALO PREVISE DOSADNA. STE CULI!!!!!!

30.11.2005. Komentar poslao: ŠALABAJZER


49.Bilo kuda ĐILOTAUR svuda

29.11.2005. Komentar poslao: Đila do Tokija


50.Mi smo ĐILA predajte se ili čete biti asimilirani....

28.11.2005. Komentar poslao: Đilorg


51.Đilinatore CARE !!!!

28.11.2005. Komentar poslao: Ferguson, Mali


52.kako ima naivnih ljudi

27.11.2005. Komentar poslao: By.ja


53.Cerna smrdi!!!!! Ankice, to su činjenice

27.11.2005. Komentar poslao: GROM


54.zajebite,cerna ima rekordera u promilima 4,6inešta pa se vi mislite, malo je zamro covjek al je ziv...eto su ga vodili ispumpavanje, ljetos se dogodilo

26.11.2005. Komentar poslao: jedan


55.1.Pogledajte kako Gradištanci trpe bračnu nevjeru. Pogledajte Babušku kako pogledom plete mrežu u kojoj će završiti neka ceranka, županjka, prkovčanka ili manekenka

26.11.2005. Komentar poslao: Cane Kvačica


56.opet sve same fotomontaže - slika 1: šiš se ne češlja na razdjeljak , slika 2:terminator ima 3 nastavka, slika 3:Đokov karakter je nespojiv sa držanjem smeđe boce

25.11.2005. Komentar poslao: AKADEMIK SKIDANJA PUTNJICE


57. U HRVATSKA KINA JE STIGAO NOVI NASTAVAK SAGE O MALOM ČAROBNJAKU "IVVO MRĐĐA I ZAGORJELA ORANIJA" KOJI JE NA SVJETSKIM KINO BLAGAJNAMA INKASIRAO 650.000,00 MILIJARDI DOLARA

25.11.2005. Komentar poslao: NERADO VAN KARA ĐIJU ĐICU


58.najbolja obrana ! YES

25.11.2005. Komentar poslao: Bedem u obrani


59.Kupujmo Zepter, kupujmo srpske proizvode i punimo novce četnicima.

25.11.2005. Komentar poslao: Hrvat


60.To Đila!!!!! Nedaj se care.

25.11.2005. Komentar poslao: Prijatelj


61.I jaj vidi popa u dijamantu koja ludara..... JEEEEEEEEEEEE ja sam prviiiii

24.11.2005. Komentar poslao: đuka begović


 

Najnovije vijesti

1.Svećenik i Gradište

Pročitajmo drugačije mišljenje o svemu što se dešava u i oko Župe.

[VIŠE]

2.Božićni turnir 2016.

Pokrenuta je inicijativa da se za svaki Božić „baci“ mali nogomet na betonu, novi nogostupi, reakcije na prethodnu temu „Nestanak Cigana u Gradištu …“, nove slike

[VIŠE]

3.Nestanak Cigana iz Gradišta prije 75 godina

Nekoliko stotina Cigana živjelo je nekada u Gradištu.

[VIŠE]

4.Jesen 2016.

Bezimena škola, svatovi iz 1981., juniori NK Slavonca maestralno !

[VIŠE]

5.Gradištanac u Dubaiju

Đuka Dretvić kao pravi Šokac iz Gradišta poslao je izvještaj iz Dubaija gdje radi i živi trenutno

[VIŠE]

6.Roboti za klince

Obavijest roditeljima, učenicima i mještanima općine Gradište.

[VIŠE]

7.Izbjegličko naselje u Gradištu

Izbjegličko naselje u Ambarinama, svećenik tumači dječje snove

[VIŠE]

8.Ljeto 2016.

Na sljedećim parlamentarnim izborima za Sabor, Gradište će imati jednog predstavnika – Tomislava Krpana. Podržimo ga i dajmo priliku novim, mladim ljudima i novim idejama. Puno novih slika – naših mještana uglavnom u ljetnoj dokolici uglavnom.

[VIŠE]

9.Tko je tko u Gradištu ?

Tko su novi/stari veleposjednici i mecene u Gradištu ?

[VIŠE]

10.Proljeće 2016

Tema - rasvjeta i par novih slika.

[VIŠE]

© 2002 - 2006   www.gradiste.com  Sva prava zaštićena - inače bi moglo biti po tamburi !