Slavonac nezaustavljivo

OBJAVLJENO: 11.4.2008.          PREGLEDA: 2583       KOMENTARA: 5  LINK

Prenosimo sa nk-slavonac.com portala:
U nedjelju, 06.04.08., gostujući u Šiškovcima, pred prepunim tribinama, gdje je karta na crno dostizala i nevjerojatnih 20 kuna, Slavonac je u trećem kolu proljetnog dijela prvenstva pobijedio domaćina s 3:0. Znali smo da je to ekipa sa skrivenim potencijalom, ali nismo očekivali da je toliko skriven, tako da ga niti oni sami do kraja utakmice nisu uspjeli otkriti. Prvih deset minuta dok je domaćin imao snage izjednačena utakmica. Tada Piter-Terminator (iz Šiškovaca) potvrđuje staru poslovicu «tko će kome ako ne svoj svome» i na jedan odličan ubačaj kao iz topa razvaljuje mrežu domaćina za vodstvo Slavonca. U nastavku je uslijedilo 4-5 «mrtvac» šansi, ali lopta nije htjela u mrežu. U drugom poluvremenu Nesek postiže lukavi sunce-gol iz slobodnjaka, a pred kraj utakmice i fantastičan gol u rašlje sa 25 m. Sve u svemu mnogobrojna domaća publika lizala je prste od nogometnih poslastica koje su im priredili prvaci lige. Slavonac je trenutno prvi , ali mrtva utrka za prvo mjesto se nastavlja i u stopu ga prate, sa malim zaostatkom, B. Greda 12 bodova, Vrbanja 13 bodova i Soljani 14 bodova. Ovo je bio dobar vikend za Slavonac, juniori su u subotu pobijedili Strošince s 5:3, a pioniri Šiškovce 2:1. Čestitke domaćim igračima na fer igri i sucima na odličnom suđenju.

Vip loža za birano šiškovačko plemstvo

Pretraži :

Nemate podršku za flash!

Temperatura u selu:

Slučajne slike  odaberi :

Moraš biti registriran da bi upisivao komentare ! Link za registraciju.

1.Python u Gradištu

Nakon uspjeha u prošloj školskoj godini gdje su naši robotičari uspješno odradili svih 5 kola natjecanja udruga Grwireless nastavlja sa radom.

[VIŠE]

2.Vožnja po Gradištu

Uživajte malo u par snimaka vožnje po Gradištu.

[VIŠE]

3.Svećenik i Gradište

Pročitajmo drugačije mišljenje o svemu što se dešava u i oko Župe.

[VIŠE]

4.Božićni turnir 2016.

Pokrenuta je inicijativa da se za svaki Božić „baci“ mali nogomet na betonu, novi nogostupi, reakcije na prethodnu temu „Nestanak Cigana u Gradištu …“, nove slike

[VIŠE]

5.Nestanak Cigana iz Gradišta prije 75 godina

Nekoliko stotina Cigana živjelo je nekada u Gradištu.

[VIŠE]

6.Jesen 2016.

Bezimena škola, svatovi iz 1981., juniori NK Slavonca maestralno !

[VIŠE]

7.Gradištanac u Dubaiju

Đuka Dretvić kao pravi Šokac iz Gradišta poslao je izvještaj iz Dubaija gdje radi i živi trenutno

[VIŠE]

8.Roboti za klince

Obavijest roditeljima, učenicima i mještanima općine Gradište.

[VIŠE]

9.Izbjegličko naselje u Gradištu

Izbjegličko naselje u Ambarinama, svećenik tumači dječje snove

[VIŠE]

10.Ljeto 2016.

Na sljedećim parlamentarnim izborima za Sabor, Gradište će imati jednog predstavnika – Tomislava Krpana. Podržimo ga i dajmo priliku novim, mladim ljudima i novim idejama. Puno novih slika – naših mještana uglavnom u ljetnoj dokolici uglavnom.